Joga Online
Zapraszamy na jogę online. Jest wiele możliwości. Prosimy o ustalenie terminów zajęć, które prowadzimy od poniedziałku do piątku. Zajęcia grupowe oraz indywidualne odbywają się przez Messenger lub przez WhatsApp. Ponadto spotykamy się w ogrodzie, a także w małych grupach na sali.

Informacje:
Ewa Szymoniak tel. 697 05 40 05
Ania Szymoniak tel. 600 261 489
Jakub Szymoniak tel. 664 78 91 07


Kręgosłup guziczny - joga - pranayama - asana

10.09.2023

Kręgosłup utrzymuje ciało w osi. Joga proponuje bardzo dużo sposobów na regenerację całego ciała. Kręgosłup jest miejscem chroniącym rdzeń kręgowy. Mięśnie, stawy, powięzi biorą udział w połączeniach pomiędzy biodrami, kończynami, głową, oraz kręgosłupem. Rozpoczynamy spotkania dotyczące części kręgosłupa. Zapraszam na spotkanie o odcinku guzicznym.

Więcej informacjiJoga dla zdrowego kręgosłupa- Czarniecka Góra

01.10.2023

Spotykamy się na basenie. Rozpoczniemy od ćwiczeń jogi wzmacniających poszczególne partie ciała - skanując odcinki kręgosłupa. Zakończymy relaksem zwanym savasaną w ułożeniu jak do ćwiczeń oddechowych. Pływanie po sesji dodatkowo wspomaga funkcje całego kręgosłupa, nóg, oraz ramion.

Więcej informacjiJoga- asana- misy- gongi

08.10.2023

Joga i dźwięki to cykle warsztatów prowadzonych od lat wraz z Małgorzatą Kronenberger. Pierwsza część jest praktyką asan dostosowanych do grupy uczestników. Druga to relaksacja w dźwiękach. Pomiędzy zapraszamy na herbatę, oraz ciasto wegańskie.

Więcej informacji