Praktykuję jogę według metody B.K.S. Iyengara od 1997 r. W Łodzi obecnie prowadzę zajęcia.

Uczęszczałam do szkoły Michała Szczepanika. W 2001 r. odbyłam dwumiesięczną praktykę w Instytucie B.K.S.Iyengara w Indiach. Rozpoczynałam nauczając dzieci. Ukończyłam trzyletni kurs nauczycielski organizowany przez Polskie Stowarzyszenie Jogi B.K.S Iyengara. Nauczycielami prowadzącymi byli: Konrad Kocot, Henryk Liśkiewicz i Jerzy Jagucki.

Posiadam stopień nauczycielski Intermediate Junior II. Najważniejsza jednak jest praktyka.

W 2006r. uczyłam się ponownie w Instytucie B.K.S. Iyengara , a w 2010r. uczestniczyłam pierwszy raz w zajęciach klasy medycznej. Wtedy i potem ponownie w 2014roku zajmowałam się skoliozą. W klasach medycznych w Punie pracowałam z nauczycielem Motkarem.

Kilka lat asystowałam podczas trzech edycji kursów nauczycielskich prowadzonych przez Henryka Liśkiewicza. Ucząc się nadal przez obserwację jak prowadzić zajęcia przynoszące zdrowie.

Jestem ogromnie wdzięczna losowi, że mogłam osobiście poznać Gurujiego B.K.S. Iyengara podczas odbytych kursów w Indiach: (06.-08.2001r., 08.-09.2006r.,10.2010r.)

Zachęcam wszystkich do nauki w Punie: http://www.bksiyengar.com/

B.K.S.IYengar ur.18.12.1918r.- 20.08.2014. Był jednym z najwybitniejszych nauczycieli jogi.

W 10.2014r.przebywałam ponownie w Instytucie, w klasie Prashanta i Abi Iyengar, a także Sunity.

Biorę udział nadal w kursach Instytutu, aż do chwili obecnej, a także w tych prowadzonych przez Ritę Keller raz w roku.

Namaste dla Konrada Kocota, oraz innych nauczycieli jogi, polskich i zagranicznych.

W latach 2010- 2017r. los sprawił, że współpracowałam ze Sławomirem Bubiczem prowadząc zajęcia jogi dla przyjaciół z Polski w Radżasthanie, Kerali, Tamil Nadu, Goa, Ladhaku, Kaszirze, oraz w Maroku. Starałam się bezpośrednio poznawać Indie i jogę w podróży. Pogłębiając praktycznie sposób prowadzenia zajęć w górach, nad morzem, oraz na pustyni. Ostatnio także bezpośrednio na Adriatyku. Z ogromną wdzięcznością w sercu dziękuję Bogu, oraz Patanjalemu. Mam nadzieję przekazywać to dalej dzieciom, wnuczkom, oraz uczniom, którzy byli i są ze mną na zajęciach.

Wrażenie wywarły na mnie lekcje córki B.K.S.Iyengara Gitty, która odeszła w grudniu 2018 roku.

Regularnie, każdego roku zamierzam szkolić się w Instytucie, oraz na licznych kursach. Jest to wzajemna, nie kończąca się wymiana wiedzy i doświadczenia między nauczycielami i uczniami.

Moim nauczycielem duchowym medytacji jest Sadguru Janglidas Maharaj z Indii. Po odbytym 45 dniowym poście, oraz medytacjach w 2018 roku otrzymałam imię duchowe Atmayogeshwari.

Wdzięczność wszystkim Uczniom i Nauczycielom za jogę,

Namaste.

Joga Iyengara certyfikat.