Joga Online
Zapraszamy na jogę online. Jest wiele możliwości. Prosimy o ustalenie terminów zajęć, które prowadzimy od poniedziałku do piątku. Zajęcia grupowe oraz indywidualne odbywają się przez Messenger lub przez WhatsApp. Ponadto spotykamy się w ogrodzie, a także w małych grupach na sali.
Informacje: Ewa Szynomiak tel. 697 05 40 05, Ania Szymoniak tel. 600261489, Jakub Szymoniak tel. 664 78 91 07


Muladhara czakra

10.07.2021

Warsztat jogi połączony z warsztatami ceramicznymi dotyczącymi czakr. Mam przyjemność poprowadzić cykliczne wydarzenia z Grażyną Dłużniewską. Grażyna jest ceramikiem i prowadzi zajęcia z lepienia w glinie.
Na spotkaniu zajmiemy się pierwszą czakrą MULADHARĄ. Pomysł na ten warsztat polega na połączeniu możliwości jakie daje praca z gliną oraz praca z własnym ciałem. Glina to dotyk: gniecenie, wyciskanie, ugniatanie, rozplaskiwanie, co pomoże nam dotrzeć do tych obszarów, które są związane z oddziaływaniem MULADHARY czakry u podstawy kręgosłupa.

Więcej informacjiRelaks dla zdrowia nad morzem

02 – 08.08.2021

Serdecznie zapraszamy nad morze do ulubionych Kątów Rybackich. Zatoka kutrów jest niemal obok, a zielony las oddziela nas od plaży. Spacer nad morze trwa pół godziny. Idąc wśród dzikiej przyrody odpoczywają zmysły. Mamy do zaproponowania ośrodek o wakacyjnym standardzie. Proponujemy regenerację organizmu codziennymi medytacjami wyciszającymi umysł. Rano odbywają się sesje jogi dla zdrowia, oraz pod wieczór pyanayama, ćwiczenia oddechowe dla serca i płuc. Po kolacji każdego dnia relaksację w dźwiękach wykona Małgorzata Kronenberger.

Więcej informacjiJoga ze Stefano Bendandi

02 – 03.10.2021

Stefano Bendandi jest nauczycielem stopnia Junior 2. Posiada ponad 20 letnie doświadczenie w praktyce jogi. W stanie Karnataka (Indie) od kilku lat prosperuje szkoła, którą założył. Jej istnienie wspiera nie tylko zdrowie ludzi z wielu miejsc, którzy regularnie tam praktykują, ale także tamten rejon okolic Gokarny.

Więcej informacji wkrótce