Wiosna nad Morzem Bałtyckim - joga i dźwięk

15.05-19.05.2019

Wiosna nad Bałtykiem to zapach fal, złoty piasek i bursztyny. Szum morskiej wody, podczas wędrówek brzegiem morza. Czyste, pełne jodu powietrze. To rozległy las, liściasty, pełen graficznych wzorów od słońca i śpiewy radosne ptaków. Wiatr od morza jest jak naturalna pranayama. Spacery, praktyka jogi, regeneracja, koncerty misami, oraz gongiem, zdrowe, wegańskie jedzenie.
Zapraszamy do wspólnej praktyki jogi do Kątów Rybackich.

”Nic nie jest bardziej wszechobecne i nie wnika tak głęboko jak oddech” B.K.S. Iyengar

Czytaj więcej

Bali - joga i życie w harmonii

15.07-28.07.2019

Lato, joga w górach - Tęczowa Dolina

14.08-18.08.2019

Beskid Wyspowy- malownicza miejscowość Rozdziele 145.
Sesję jogi odbywają się 3 razy dziennie, oraz proponujemy wspaniałe zdrowe, vegańskie jedzenie, oparte na ekologicznych warzywach z własnego ogrodu.
Okolica jest piękna. Zamieszkamy w przytulnym, czystym, przyjaznym domu z tarasem na góry.

Czytaj więcej

Joga nad Bałtykiem

19.08-25.08.2019

Joga nad morzem - Matsyasana- pozycja jogi- oznaczająca rybę. Podkreśla postawę przyjętą przez Wisznu dla obrony świata i wszystkich spraw. Pozycja ta rozszerza klatkę piersiową dla pełnego oddychania, oraz ćwiczy mięśnie grzbietowe, oraz biodra. Warsztat jest przeznaczony dla osób regularnie praktykujących jogę, oraz tych, którzy dopiero rozpoczynają. Jest traktowany jako całość. Praktyka jogi wzmacnia całego człowieka. Asana, pranayama i medytacja jest jak rytm kojących fal morskich. Praca z dźwiękiem wprowadza w głęboki relaks. Dodatkowo otrzymamy wsparcie od samej natury wody, ognia, ziemi i eteru.

”Nic nie jest bardziej wszechobecne i nie wnika tak głęboko jak oddech” B.K.S. Iyengar

Czytaj więcej