Praktykuję jogę według metody B.K.S. Iyengara od 1997 r. Obecnie najczęściej prowadzę zajęcia w Łodzi. Uczęszczałam do szkoły Michała Szczepanika. On był moim pierwszym nauczycielem.

W 2001 r. odbyłam dwumiesięczną praktykę w Instytucie B.K.S.Iyengara w Indiach. Po powrocie z Puny pojawili się dorośli uczniowie. Rozpoczynałam także nauczając dzieci. Ukończyłam trzyletni kurs nauczycielski w Krakowie, organizowany przez Polskie Stowarzyszenie Jogi B.K.S Iyengara. Nauczycielami prowadzącymi byli: Konrad Kocot, Henryk Liśkiewicz i Jerzy Jagucki. Posiadam stopień nauczycielski Intermediate Junior II.

W 2006r. praktykowałam ponownie w Instytucie B.K.S. Iyengara , a w 2010r. uczestniczyłam pierwszy raz w zajęciach klasy medycznej. Wtedy i potem ponownie w 2014roku zajmowałam się skoliozą. Kilka lat asystowałam podczas kursów nauczycielskich prowadzonych przez Henryka Liśkiewicza.

Jestem ogromnie wdzięczna losowi, że mogłam osobiście poznać Gurujiego i uczyć się jogi w Jego szkole- http://www.bksiyengar.com/ B.K.S.Iyengar ur.18.12.1918r.- 20.08.2014. Był jednym z najwybitniejszych nauczycieli jogi .

W październiku 2014r. przebywałam ponownie w Instytucie. Doskonale prowadzone lekcje jogi Prashanta, i Abi Iyengar są nadal dla mnie inspiracją. Geeta S.Iyengar (wzór dla wielu nauczycieli z całego świata, prowadząca Instytut w Punie), tym razem była obecna na lekcjach klasy medycznej. Ścieżka jogi trwa wiele, wiele lat, według autora "Jogasutr" Patańdżalego wieki całe.

Biorę udział w kursach prowadzonych przez Ritę Keller oraz innych nauczycieli zagranicznych, polskich wyższych stopni. To powoduje, że uczymy się całe życie i dzielimy się wzajemnie doświadczeniami, tak to rozumiem- ku rozwojowi nas samych i wszystkich istot żyjących.

Współpracowałam ze Sławomirem Bubiczem w latach 2010- 2016 poznając bezpośrednio Indie oraz prowadząc zajęcia.
W 2017 r. odbyłam praktykę w Atma Malik (medytacja) i w Instytucie B.K.S.Iyengara (luty).

Jestem wdzięczna Uczniom za to, że pomimo moich wad ze mną są.

Joga Iyengara certyfikat.